AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk

AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - Wrzeszcz.
Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm).
Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.
Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m. in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

Szczegóły strony www.aks-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.aks-adwokat.pl:

AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testamenty24.pl - Blog dotyczący prawa spadkowego »

  Kolejny blog, który oddaję w Wasze ręce dotyczył będzie prawa spadkowego, z naciskiem na tematykę dotyczącą testamentów.

  Dlaczego zaczęłam pisać drugi blog? Gdyż chcę się w Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem z kolejnego zakresu tematycznego, w którym się specjalizuję

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nakaz zapłaty- blog o wszystkim co wiąże się z dochodzeniem w sądzie roszczeń pieniężnych »

  Celem tego bloga jest przybliżenie Czytelnikom wiedzy na temat związany z nakazami zapłaty. Jest to temat dość szeroki, zatem blog będzie poruszał zagadnienia luźniej lub ściślej związane z tą formą rozstrzygania spraw w postępowaniu cywilnym. W każdym razie postaram się przekazywać moją wiedzę- wspartą doświadczeniem zawodowym – w sposób jak najbardziej przystępny dla nie-prawnika. Dowiesz się – w szczególności – co robić, gdy taki nakaz niespodziewanie (bądź spodziewanie;) otrzymasz, jakie korzyści oraz jakie zagrożenia niesie ze sobą sposób procedowania, w którym pojawia się nakaz zapłaty oraz czy łatwo jest wyegzekwować roszczenie zasądzone takim nakazem.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »