Strony związane z hasłem 'kraków':

 • Barierkiochronne.com.pl »

  Główną funkcją barierek ochronnych naszej firmy jest zwiększenie bezpieczeństwa. Oferowane przez nas barierki bardzo dobrze sprawdzają się także jako nośniki reklamowe np. na imprezach, a ich konstrukcja jest specjalnie dostosowana do szybkiego montażu, łatwego transportu oraz poręcznego zmagazynowania. Proponujemy dodatkowo wynajem kordonów odgradzających, które są niezbędne podczas wyznaczania ciągów komunikacyjnych oraz ogradzaniu wyznaczonej przestrzeni na prestiżowych wydarzeniach. Dzięki użyciu specjalnego systemu łączenia barierki mogą zostać ustawione pod różnymi kątami na nierównym terenie, zachowując przy tym swoje parametry techniczne. Na życzenie zaopatrzymy też daną imprezę w namioty oraz meble i inne akcesoria eventowe.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  W życiu każdego w szeregu przypadków zdarzają się różne sytuacje, które potrzebują interwencji fachowego adwokata. Dzięki temu można spodziewać się, że sytuacja zostanie rozwiązana pomyślnie. I to niezależnie od tego, czego będzie dotyczyć, czy będzie chodziło o rekompensatę za szkody komunikacyjne, czy też będzie to dochodzenie odszkodowań z polis, czy też uskutecznienie sprawy rozwodowej, a może sprawę o alimenty na rzecz dzieci bądź małżonka. Sprawa może także dotyczyć kwestii spadkowych względnie być powiązana ze stałą obsługą prawną firm, spółek cywilnych i handlowych itp. Bez względu na typ działań, nasza kancelaria adwokacka chętnie się tego podejmie.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki taxi - Kraków »

  Dzisiaj usługi transportowe są niesamowicie przydatne, jako że gwarantują znacznie szybsze dotarcie na miejsce i odbywa się to w komfortowych warunkach. Z pewnością takie usługi można wynaleźć na obszarze Krakowa i jego okolic. Tym bardziej, że tego rodzaju transfery lotniskowe i przejazdy międzymiastowe stają się coraz popularniejsze w związku z rozmaitymi zaletami. Dzięki temu nie trzeba się martwić o własny samochód bądź wybierać komunikację miejską. Oprócz tego nie ma konieczności wynajmować czegoś na ten krótki czas, co przede wszystkim przydaje się, kiedy nie zna się miasta – w ten sposób można zaoszczędzić multum czasu. W związku z tym korzystanie z taxi w Krakowie stanowi jak najbardziej dobry koncept.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Księgowość w Krakowie-Biuro Abix Consultant świadczy profesjonalne usługi księgowe nie tylko na terenie Krakowa, ale również w całym województwie. Te niezawodne Biuro Podatkowe z największą przyjemnością podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Księgi podatkowe, kadry i płace, ZUS, usługi księgowe i wiele innych – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Biuro podatkowe Abix Consultant zaprasza! Gwarantujemy najwyższą jakość usług w dobrej cenie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu bądź odwiedź nas osobiście.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro W Krakowie »

  Wirtualne Biuro Abix Consultant ZAPRASZA! Interesuje Cię prestiżowy adres siedziby firmy? My oferujemy Ci Wirtualne Biuro, Wirtualny Adres dla prowadzonej przez Ciebie działalności, atrakcyjny adres do rejestracji firmy i wiele, wiele więcej w niezwykle dogodnej lokalizacji. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowy adres firmy: ulica Rakowicka 10B (blisko węzła komunikacyjnego). Dodatkowo oferujemy Państwu szeroki, a zarazem stabilny zakres usług księgowych i… konkurencyjne ceny. Już dziś skontaktuj się z naszym Reprezentantem i dobierz pakiet w sam raz dopasowany do swoich potrzeb.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »